Onze medewerkers

Onderstaande onze medewerkers van de Sales afdeling en klantencontact.
Voor de afdelingen: Finance en Support klik hier.

Het volledige team van TCC The Computer Company BV bestaat uit 50 medewerkers. Onze medewerkers zijn bepalend voor de kwaliteit en ontwikkeling en groei van onze organisatie. Wij besteden dan ook veel tijd en energie aan het begeleiden van onze medewerkers. Medewerkers met passie voor het vak, die de lat hoog leggen en die houden van korte en snelle lijnen, zowel intern als extern.

TCC The Computer Company BV

Edward Goessens
CEO / Directeur
Cross Industry Innovation
IoT

eg@thecomputercompany.nl
+31 (0)43 363 03 62


Xavier Semmeling
Manager Sales
Excelleren
Cloud

xs@thecomputercompany.nl
+31 (0)43 363 03 62
+31 (0)43 850 63 12

Linda Aaij
Account Manager
BYOD
Any App

la@thecomputercompany.nl
+31 (0)43 363 03 62
+31 (0)43 850 63 13

Linda Lenaards
Medior Purchaser
SMART
Strategy

ll@thecomputercompany.nl
+31 (0)43 363 03 62


Tom Herberighs
Sales Consultant
International
Social

t.herberighs@thecomputercompany.nl
+31 (0)43 363 03 62


Perfection Automatiseringen BV

Edward Goessens
CEO / Directeur
Cross Industry Innovation
IoT

edward.goessens@perfection.nl
+31 (0)13 536 20 60


Harmen Schipper
Sales Manager
Sales-driven
Insight

harmen.schipper@perfection.nl
+31 (0)13 536 20 60


Martin Meulendijk
Sales Consultant
B2B
Networking

martin.meulendijk@perfection.nl
+31 (0)13 536 20 60


Iddo Passchier
Sales Consultant
Information
Cloud

iddo.passchier@perfection.nl
+31 (0)13 536 20 60


Ernst Doff
Sales Consultant
Solutions
Account

ernst.doff@perfection.nl
+31 (0)13 536 20 60


Joost Arnold
Sales Consultant
Diving
Advanced

joost.arnold@perfection.nl
+31 (0)13 536 20 60


HPE Silver PartnerWebsense Gold PartnerPlatform Outsourcing NederlandExact Certified PartnerVodafoneInnovaphone Authorized Reseller (iAR)APC Reliability Provider PartnerVeeam Silver ProPartnerNutanixRIPE NCCCitrix Silver Solution ProviderCisco Select Certified PartnerVMware Professional Solution ProviderHP Gold Client Virtualization Specialist